Друк

Індивідуальний рейтинг надійності вкладів ПАТ ‘‘БТА БАНК’‘ підтверджений на рівні 5

26.12.2013
IBI-Rating повідомляє про підтвердження індивідуального рейтингу надійності вкладів ПАТ ‘‘БТА БАНК’‘ на рівні 5 (відмінна надійність).

Підтверджений рівень індивідуального рейтингу надійності вкладів ПАТ ’‘БТА БАНК’‘ відображає позитивну репутацію Банку. Банк вчасно виконує регулятивні вимоги та свої зобов’язання перед клієнтами і контрагентами. Протягом аналізованого періоду не було виявлено будь-яких суттєвих претензій від клієнтів Банку до роботи фінансової установи. Крім того, IBI-Rating вважає, що Банк може розраховувати на підтримку з боку власників. Обсяг та питома вага високоліквідних активів Банку перебувають на невисокому рівні, втім, їхній обсяг повністю покриває поточні зобов’язання Банку. Суттєвої залежності від міжбанківського ринку немає. Зберігається залежність Банку від фінансового стану окремих позичальників та концентрація ресурсної бази за основними кредиторами. Показники ефективності діяльності Банку залишаються невисокими, однак діяльність Банку прибуткова.

Позитивно на індивідуальний рейтинг надійності вкладів можуть вплинути: зниження концентрації ресурсної бази за кредиторами, покращення якості активів та зниження залежності від фінансового стану основних позичальників, підвищення показників ефективності діяльності, а також реалізації основних напрямів стратегії розвитку Банку. Негативно на індивідуальний рейтинг надійності вкладів можуть вплинути: погіршення платоспроможності (ліквідності) Банку; зростання кредитних ризиків через подальше погіршення якості активів, зниження прибутковості, а також погіршення ситуації на фінансовому ринку та в економіці країни загалом.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ ‘‘БТА БАНК’‘, в тому числі: річна фінансова звітність за 2010-2012 рр. та за січень?листопад 2013 року, планові показники діяльності на 2014 рік, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів фінансової сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua