Друк

Рейтинг інвестиційної привабливості ІІ черги ЖК ’‘Міністерський’‘ підтверджений на рівні invА

20.12.2013
IBI-Rating повідомляє про підтвердження рейтингу інвестиційної привабливості ІІ черги житлово-офісного комплексу ‘‘Міністерський’‘ на рівні invА (висока інвестиційна привабливість).

На підтверджений рівень рейтингу вплинули фактори, які зазначалися Рейтинговим агентством раніше, а саме: вигідне місцезнаходження в межах інфраструктурно розвинутого Оболонського району м. Києва по вулиці Кондратюка, 1, а також розташування поруч із зручною транспортною розв’язкою, сосновим лісом та озером ‘‘Міністерське’‘, що надає додаткові переваги даному проекту в порівнянні з іншими комплексами. Будівництво ведеться з якісних екологічно чистих матеріалів за європейськими технологіями - монолітний каркас, стіни з керамічної цегли, утеплений вентильований фасад, сучасні ліфтові системи, квартири здаються з високим ступенем готовності і якості обробки; відповідність середньої вартості 1 кв. м у комплексі цінам, характерним на ринку для даного типу нерухомості з урахуванням місцезнаходження; наявність у Забудовника необхідної дозвільної документації. Також на території комплексу планується створення торговельно-розважальної інфраструктури та гостьового паркінгу.

Станом на 30.09.2013 р. профінансовано 72% загальної кошторисної вартості II черги комплексу. Будівництво ведеться з дотриманням затвердженого графіку: на вересня 2013 року зведено залізобетонний каркас будинку; виконано цегляну кладку зовнішніх та внутрішніх перегородок; проведено роботи по зовнішнім мережам водопостачання, електропостачання, частково виконані сантехнічні та електротехнічні роботи.

Приміщення у ІІ черзі ЖК ‘‘Міністерський’‘ реалізуються через продаж майнових прав, додатковою перевагою є наявність програм розстрочки та акційних пропозицій.

ПрАТ ’‘Енергополь-Україна’‘, яке виступає забудовником проекту, з 1991 року реалізувало в Україні такі проекти як: будівництво київської Торгово-Промислової палати, реконструкція будівлі консульства Польщі, будівництво II терміналу МА ‘‘Бориспіль’‘, зведення Яблунівського газопереробного заводу, будівництво торгових центрів та багатьох інших великих комерційних об'єктів.

Рейтинг інвестиційної привабливості – це думка рейтингового агентства щодо привабливості окремого бізнес-проекту з точки зору інвестування в нього та ризиків, які пов’язані з даною інвестицією. З більш детальною інформацією про рейтинги інвестиційної привабливості можна ознайомитись на сайті IBI-Rating, а також на сайті ЖК ’‘Міністерський’‘.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua