Друк

Кредитний рейтинг ПРАТ ’‘НОВОТРОЇЦЬКЕ РУДОУПРАВЛІННЯ’‘ підтверджено на рівні uaA

12.12.2013
IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу ПРАТ ’‘НОВОТРОЇЦЬКЕ РУДОУПРАВЛІННЯ’‘ на рівні uaA, прогноз ‘‘стабільний’‘.

Підтвердження кредитного рейтингу зумовлено збереженням ключових факторів, що відмічалися Рейтинговим агентством раніше. ПРАТ ’‘НОВОТРОЇЦЬКЕ РУДОУПРАВЛІННЯ’‘ зберігає стратегічне значення для держави та займає провідні позиції на українському ринку видобування флюсових вапняків. Попит на продукцію ПРАТ ’‘НОВОТРОЇЦЬКЕ РУДОУПРАВЛІННЯ’‘ безпосередньо залежить від ситуації в металургійній галузі. Несприятлива кон’юнктура ринку в аналізованому періоді зумовила зменшення обсягів виробництва та реалізації продукції, що відповідно позначилося на  фінансових результатах. При цьому боргове навантаження ПРАТ ‘‘НОВОТРОЇЦЬКЕ РУДОУПРАВЛІННЯ’‘ залишається низьким, а показники ліквідності – прийнятними. Зберігається концентрація за двома основними покупцями. Також IBI-Rating відмічає інформаційну відкритість та прозорість ПРАТ ’‘НОВОТРОЇЦЬКЕ РУДОУПРАВЛІННЯ’‘.

Позитивно на рівень кредитного рейтингу можуть вплинути: збільшення обсягів реалізації за збереження високих показників ефективності діяльності, розширення ринків збуту. Негативно на рівень кредитного рейтингу можуть вплинути: зниження показників ефективності діяльності, зростання боргового навантаження, погіршення економічної ситуації в країні та світі.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПРАТ ‘‘НОВОТРОЇЦЬКЕ РУДОУПРАВЛІННЯ’‘, в тому числі: фінансова звітність за 9 міс. 2013 року, довідкова інформація про діяльність ПРАТ ‘‘НОВОТРОЇЦЬКЕ РУДОУПРАВЛІННЯ’‘, інша необхідна внутрішня інформація, очікування IBI-Rating, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua