Друк

Кредитні рейтинги облігацій ТОВ ’‘Виробничий вектор’‘ підтверджені на рівні uaB-

04.12.2013
IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокових кредитних рейтингів іменних цільових облігацій серій F, G, та H емітента ТОВ ‘‘Виробничий вектор’‘ на рівні uaB-, прогноз ‘‘стабільний’‘.

Підтвердження кредитних рейтингів боргових інструментів (РБІ) ТОВ ’‘Виробничий вектор’‘ зумовлено збереженням у ІІІ кварталі 2013 року ключових факторів, що відмічалися IBI-Rating раніше. Емітент здійснює діяльність на ринку нерухомості м. Києва, показники розвитку якого вищі, ніж в інших регіонах України. ТОВ ’‘Виробничий вектор’‘ має досвід реалізації інвестиційно-будівельних проектів та передачі приміщень за цільовими облігаціями. На сьогоднішній день Емітент реалізує проект будівництва ЖК ’‘Покровський Посад’‘, для фінансування якого випущені цільові облігації серій F, G, та H. Обсяг капіталовкладень у будівництво за IІІ квартал 2013 року склав 1,6 млн. грн. Протягом аналізованого періоду І чергу ЖК ’‘Покровський Посад’‘ було введено в експлуатацію. Наразі триває процес погашення цільових облігацій серій F, G та H, який, згідно проспекту емісії, мав завершитись 12.11.2013 р. При цьому, згідно допущень, що використовуються IBI-Rating при рейтингуванні цільових облігацій за Національною рейтинговою шкалою, кредитний рейтинг uaB допускає затримку виконання зобов'язань з погашення цільових облігацій терміном до 12 місяців.

Для проведення аналітичного дослідження було використано матеріали, отримані від ТОВ ’‘Виробничий вектор’‘, в тому числі: фінансова звітність за 9 міс. 2013 року та інформація про випуск облігацій серій F, G, H, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua