Друк

Кредитний рейтинг облігацій серій A D емітента ТОВ ’‘ТРІУМФ ІНВЕСТ’‘ підтверджений на рівні uaCC

04.11.2013
IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу дисконтних облігацій серій A-D емітента ТОВ ‘‘ТРІУМФ ІНВЕСТ’‘ на рівні uaCC, прогноз ‘‘стабільний’‘.

Підтвердження кредитного рейтингу боргового інструменту (РБІ) ТОВ ’‘ТРІУМФ ІНВЕСТ’‘ зумовлено збереженням у І півріччі 2013 року ключових факторів, що відмічалися IBI-Rating раніше. Зокрема, Емітент не здійснював активної господарської діяльності та не отримував доходів від операційної діяльності. Діяльність ТОВ ’‘ТРІУМФ ІНВЕСТ’‘ залишається збитковою, непокритий збиток на 30.06.2013 р. становив 319,7 млн. грн. Залежність ТОВ ’‘ТРІУМФ ІНВЕСТ’‘ від зовнішнього фінансування залишається виключною, яка у тому числі зумовлена значним обсягом емісії дисконтних облігацій (номінальна вартість 575,7 млн. грн.). Також слід відзначити, що активи ТОВ ’‘ТРІУМФ ІНВЕСТ’‘ на 98,1% сформовано цінними паперами одного емітента, що мають низьку ліквідність (інвестиційні сертифікати ПЗНВІФ ’‘Фордон’‘).

Позитивно на рівень кредитного рейтингу можуть вплинути: формування стабільних грошових потоків, достатніх для обслуговування боргових зобов’язань; покращення результатів фінансово-господарської діяльності за одночасного зростання показників ефективності діяльності. Негативно на рівень кредитного рейтингу можуть вплинути: невиконання фінансових зобов’язань, подальше збільшення боргового навантаження, погіршення загальноекономічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ ’‘ТРІУМФ ІНВЕСТ’‘, у тому числі: фінансова звітність за 6 міс. 2013 року, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua