Друк

Рейтинг інвестиційної привабливості житлового об’єкта комплексу ’‘Алые паруса’‘ підтверджено на рівні invА

30.10.2013
IBI-Rating повідомляє про підтвердження рейтингу інвестиційної привабливості житлового будинку №34 комплексу ‘‘Алые паруса’‘ мікрорайону МЖК ’‘Інтернаціоналіст’‘, що знаходиться в с. Циркуни Харківського району, на рівні invA.

Підтверджений рейтинг інвестиційної привабливості проекту обумовлений: розташуванням об’єкта в екологічно чистому районі в безпосередній близькості від м. Харкова (Північна Салтівка) в 15 хвилинах від станції метро ‘‘Героїв праці’‘; близькістю соціальної та торговельної інфраструктури; відповідністю цін на приміщення в об’єкті середньоринковим, а також наявністю програм лояльності для покупців; хорошою репутацією Забудовника (ПрАТ ’‘МЖК Інтернаціоналіст’‘).

При оновленні рейтингу також було враховано 22-річний досвід Забудовника в реалізації інвестиційно-будівельних проектів – зведено понад 15 об’єктів. Будівництво житлового будинку №34 комплексу ‘‘Алые паруса’‘ відбувається з дотриманням графіку при наявності необхідної дозвільної документації. На кінець червня 2013 року зводилися зовнішні стіни 8?го поверху. Тривало остеклення будівлі та велися фасадні роботи на рівні 1-го та 2-го поверхів. Проводився монтаж внутрішньоквартирних електричних мереж та штукатурення стін в квартирах. Станом на 30.06.2013 р. ступінь будівельної готовності об’єкта складає 60%. Завершення будівельних робіт заплановано на IV квартал 2013 року.

Реалізація приміщень у проекті відбувається через цільові облігації, емітентом яких є ПрАТ ’‘МЖК Інтернаціоналіст’‘ (кредитний рейтинг облігацій – uaBBB-, прогноз ‘‘стабільний’‘).

Інвестиційний проект з рейтингом invA характеризується високою інвестиційною привабливістю порівняно з іншими об’єктами рейтингування. Спостерігається чутливість до впливу інвестиційних ризиків.

З детальною інформацією про рейтинги інвестиційної привабливості можна ознайомитись на сайті Рейтингового агентства ‘‘IBI-Rating’‘ www.ibi.com.ua, а також на сайті МЖК ’‘Інтернаціоналіст’‘ www.mgk.kharkov.ua.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua