Друк

Кредитний рейтинг облігацій серії А емітента ТОВ ’‘СОФОР’‘ підтверджений на рівні uaB

20.09.2013
IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу іменних відсоткових облігацій серії А емітента ТОВ ’‘СОФОР’‘ на рівні uaB, прогноз ‘‘стабільний’‘.

Підтвердження кредитного рейтингу боргового інструменту (РБІ) ТОВ ’‘СОФОР’‘ зумовлено збереженням у І півріччі 2013 року ключових факторів, що відмічалися IBI?Rating раніше. У І півріччі 2013 року відбулося покращення фінансово-господарської діяльності Емітента (обсяг чистого прибутку за 6 міс. 2013 року склав 26,6 млн. грн.), однак обсяг операційних надходжень недостатній для обслуговування боргових зобов’язань. Залежність діяльності ТОВ ’‘СОФОР’‘ від позикового капіталу залишається виключною. Крім того, слід відзначити стабілізацію ринку житлової нерухомості м. Одеси, на якому зосереджена діяльність Емітента.

Позитивно на рівень кредитного рейтингу можуть вплинути: покращення результатів фінансово-господарської діяльності Емітента, підвищення фінансової стійкості за одночасного скорочення залежності від позикового капіталу, зменшення боргового навантаження. Негативно на рівень кредитного рейтингу можуть вплинути: невиконання боргових зобов’язань, погіршення фінансового стану та подальше зростання боргового навантаження, погіршення загальної економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ ’‘СОФОР’‘, в тому числі: фінансова звітність за 6 міс. 2013 року, довідкова інформація про діяльність ТОВ ‘‘СОФОР’‘, інформація про випуск облігацій серії А, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua