Друк

Кредитні рейтинги облігацій серій F, G та H емітента ТОВ "Виробничий вектор" підтверджені на рівні uaB-

02.07.2013

IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокових кредитних рейтингів іменних цільових облігацій серій F, G, та H емітента ТОВ "Виробничий вектор" на рівні uaB-, прогноз "стабільний".

Підтвердження кредитних рейтингів боргових інструментів (РБІ) ТОВ "Виробничий вектор" зумовлено збереженням у І кварталі 2013 року ключових факторів, що відмічалися IBI-Rating раніше. Емітент здійснює діяльність на ринку нерухомості м. Києва, показники розвитку якого вищі, ніж в інших регіонах України. Крім того, ТОВ "Виробничий вектор" має досвід реалізації інвестиційно-будівельних проектів та передачі приміщень за цільовими облігаціями. Будівництво ЖК "Покровський посад" ведеться із запізненням, обсяг капіталовкладень у будівництво за I квартал 2013 року склав 14,3 млн. грн. Також ІВІ-Rating відмічає, що терміни між введенням в експлуатацію та погашенням облігацій є стислими.

Позитивно на рівні кредитних рейтингів можуть вплинути: дотримання затвердженого графіку будівництва та зниження фінансової залежності. Негативно на рівні кредитних рейтингів можуть вплинути: подальше перенесення термінів введення в експлуатацію будівництва, припинення фінансування будівництва, погіршення економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження було використано матеріали, отримані від ТОВ "Виробничий вектор", в тому числі: річна фінансова звітність за І квартал 2013 року та інформація про випуск облігацій серій F, G, H, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua