Друк

Visa Platinum Cash Back від ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» - найкраща кредитна картка 2014 року за версією «Української народної премії»

17.04.2015
 Преміальна кредитна картка Visa Platinum Cash Back від ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» стала народним вибором року у сфері «Бізнес і Фінанси» в номінації «Краща кредитна картка-2014», отримала народне визнання і, за підсумками проведеного голосування, була визнана вибором українського споживача.

 

 

Українська народна премія - це щорічна професійна нагорода, яка базується на думці українських споживачів і дозволяє визначити та публічно нагородити найкращі компанії/продукти/послуги в 120 номінаціях та 13 сферах.

Преміальна кредитна картка Visa Platinum CashBack - дійсно унікальна пропозиція, яка об'єднала всі можливі переваги продукту, аналога якому немає на українському ринку:

  • 100-денний грейс-період;
  • Повернення 10% від витрат за «Календарем вигідних покупок»;
  • Безкоштовний випуск та доставка по всій Україні прямо додому;
  • Кредитний ліміт до 50 000 грн;
  • Програма страхування від нещасних випадків;
  • Ексклюзивні пропозиції від партнерів платіжної системи Visa.

Власники картки можуть скористатися не тільки винятковими привілеями володаря статусної картки, а й унікальними пропозиціями від Банку Михайлівський.

Більш детальну інформацію про карткові продукти Банку Михайлівський можна отримати на сайті mbank.kiev.ua або звернувшись цілодобово в Контакт-центр: 0800-30-40-40 (дзвінки по Україні безкоштовно), 044-594-94-24 (телефон у Києві).

 

Про Банк:

ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» почав здійснювати банківську діяльність у червні 2013 року на підставі банківської ліцензії Національного банку України № 268 від 14.06.2013 р. Статутний капітал Банку складає 500 млн. грн.

В 2013 році Банк Михайлівський приєднався до міжнародних платіжних систем VISA International та Master Card Worldwide, а в 2014 році – до Національної системи масових електронних платежів (НСМЕП).

Регіональна мережа представництв Банку нараховує 58 відділень, 54 міні-офісів та більш ніж 2 700 точок продажів по всій Україні.

Національним рейтинговим агентством «IBI-Rating» було присвоєно ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» рейтинг надійності банківських вкладів на рівні 4 (Висока надійність). Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.