Друк

В Україні настав час для покупки банків - Сергій Леонов, АТ "Артембанк"

29.04.2016
На думку експерта, ринок звільнився, а вартість активів поки що залишилася низькою.

Завдяки невисокій ціні активів і звільнилися нішах банківський сектор України стає цікавим для інвестицій. Таку думку висловив заступник голови правління АТ "Артембанк" Сергій Леонов на міжнародній конференції "Інвестиційна привабливість і перспективи фінансової системи України в умовах євроінтеграції", організованій рейтинговим агентством IBI-Rating.

"Закрилося близько 70 банків, в будь-якому бізнесі, коли звільняється ринок, з'являється можливість у нього зайти. Багато клієнтів працювали з банками, що пішли з ринку, не знаходячи розуміння з існуючими. Хороший вхід на ринок з точки зору побудови мережі. Цей показник знижений, дуже багато ліквідованих відділень ", - зазначив він.

Крім того, за словами Леонова, перевагою є мінімальна вартість активів. "Купуючи актив під час кризи, ви платите за нього набагато менше", - вважає банкір. На його думку, фінансові групи, які зайдуть на банківський ринок при нинішній ціні і ємності ринку виграють, в порівнянні з тими, хто прийде в наступному році. Банкір очікує активності на ринку в 2018 році, коли згідно з прогнозами повинен початися економічне зростання.

За матеріалами СЕГОДНЯ.ua