Друк

Union Standard Bank відкрив два нових відділення в Дніпропетровську

02.03.2015
Union Standard Bank розширив свою присутність двома новими відділеннями. Вчора, 14 січня 2015 року, відбулося урочисте відкриття Дніпропетровського відділення №та Дніпропетровського відділення №2.

Дніпропетровське відділення №розташоване в ТРЦ «Мост-Сіті Центр» за адресою м. Дніпропетровськ, вул. Глінки, 2, графік роботи: понеділок-неділя з 10:00 до 22:00.

Дніпропетровське відділення №розташоване в ТРЦ «Cascade Plaza» за адресою м. Дніпропетровськ, бул. Катеринославський, 1, графік роботи: понеділок-неділя з 11:00 до 21:00.

Нові відділення Union Standard Bank надають усі види банківських послуг: прийом депозитних внесків і видача кредитів, прийом комунальних та інших платежів, відкриття і ведення рахунків. Також відділення Банку здійснюють обмін валют і відправку/отримання грошових переказів.

За словами Керівника Дніпропетровських відділень Union Standard Bank Алли Волокітіної, Дніпропетровськ – це велике адміністративне і ділове місто, де активно ведеться бізнес діяльність, тому наявність банку, здатного задовольнити попит на якісні і нестандартні банківські послуги, необхідне клієнтам.

"Ми пропонуємо широкий спектр послуг як для юридичних, так і для фізичних осіб. Більше того, наші відділення працюють до пізнього часу і без вихідних, що дає можливість обслуговувати клієнтів в будь-який зручний для них час", - Алла Волокітіна, керівник Дніпропетровських відділень Union Standard Bank.