Друк

Union Standard Bank став партнером Британо-української торговельної палати

13.03.2015

Union Standard Bank почав 2015 рік з партнерства з Британо-українською торговельною палатою (British-Ukrainian Chamber of Commerce, BUCC).

Британо-українська торговельна палата – організація, яка сприяє торгівлі та залученню інвестицій між Великобританією та Україною, а також просуванню бізнесу на міжнародному рівні.

Серед членів BUCC – британські та міжнародні компанії, організації та приватні особи, зацікавлені 

в українському ринку, що пропонують допомогу локальним компаніям. Це дає унікальну можливість розвивати розуміння бізнесу, комерційних, торгових і культурних питань між Україною та іншими країнами.

«Членство в Британо-українській торговельній палаті – можливість для нашого Банку представляти інтереси наших клієнтів та надавати максимально вигідні умови для них. Часто місцеві компанії знають про можливості залучення інвестицій з-за кордону, але не знають як правильно ними скористатися. Подібна ситуація і з інвесторами: іноземні компанії знають дуже мало про ведення бізнесу в Україні. Проте існує величезна кількість взаємовигідних проектів. І Union Standard Bank з радістю виступає консультантом і помічником для їх втілення та розвитку», – зазначила Ольга Велика, Керівник напрямку розвитку партнерських відносин Union Standard Bank.