Друк

У клієнтів ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» тепер ще більше можливостей для здійснення операцій у мережі з картками НСМЕП

13.03.2015
Банк Михайлівський – один з лідерів серед банків за картками НСМЕП, а також є ініціатором з розвитку платежів через мережу Інтернет та збільшення клієнтів, які використовують для оплати картки на базі НСМЕП-2.

Платіжна картка НСМЕП - швидкий та простий спосіб розрахуватися без ризику в торговельній мережі на території України; отримати готівку в українських банках-членах НСМЕП; оплатити комунальні послуги та послуги мобільного зв'язку, купити залізничні квитки на сайті «Укрзалізниці» і т.п.

Звертаючи увагу на потреби клієнтів, Банк Михайлівський щоденно працює над розширенням мережі обслуговування карток Банку на базі НСМЕП. І вже сьогодні картки, випущені Банком Михайлівський на базі НСМЕП-2,  можна використовувати для оплати послуг через сервіс Portmone.com.

Банк Михайлівський планує не зупинятись та продовжує активний розвиток згідно намічених планів та стратегічних цілей.   

Про Банк:

ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» почав здійснювати банківську діяльність у червні 2013 року на підставі банківської ліцензії Національного банку України № 268 від 14.06.2013 р. Статутний капітал Банку складає 500 млн. грн.

В 2013 році Банк Михайлівський приєднався до міжнародних платіжних систем VISA International та Master Card Worldwide, а в 2014 році – до Національної системи масових електронних платежів (НСМЕП).

Регіональна мережа представництв Банку нараховує 58 відділення, 54 міні-офісів та більш ніж 2 700 точок продажів по всій Україні.

Національним рейтинговим агентством «IBI-Rating» було присвоєно ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» рейтинг надійності банківських вкладів на рівні 4 (Висока надійність). Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.