Друк

У агентстві IBI-Rating призначено нову директорку муніципального департаменту

21.02.2020
Національне рейтингове агентство IBI-Rating оголошує про призначення Діляри Мустафаєвої на посаду директорки муніципального департаменту. Пані Мустафаєва змінила на цій позиції Дмитра Задесенця, який продовжив свою кар'єру в банківському секторі.

Діляра Мустафаєва має більше 25 років досвіду роботи на фінансових ринках. У тому числі понад 7 років займала ряд керівних посад у рейтингових агентствах Кредит-Рейтинг та UCRA, де очолювала розробку методик рейтингування: для муніципалітетів, банків, страхових компаній, а також для компаній реального сектору економіки.

У якості незалежного консультанта Діляра Мустафаєва брала участь у дослідженнях і наукових роботах для: Міжнародної фінансової корпорації (IFC), Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Світового банку (The World Bank), Програми розвитку ООН. Також, вона брала активну участь у роботі коаліції громадських організацій «Реанімаційний пакет реформ». На даний момент пані Мустафаєва входить до експертної групи «Реформи фінансового сектору» під егідою «Економічної експертної платформи».

«Ми раді вітати Діляру Назимівну в нашій команді. Муніципальний сектор – один з ключових напрямків нашої роботи. Я абсолютно впевнений у її призначенні на посаду, адже Діляра є висококласним фахівцем і її досвід, безумовно, дає нам сильну конкурентну перевагу для реалізації наших планів зростання», – прокоментував призначення директор IBI-Rating Олексій Амфітеатров.

Для довідки

Рейтингове агентство IBI-Rating здійснює свою діяльність з 2005 року, має статус уповноваженого (згідно ЗУ «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні») і є найбільшим рейтинговим агентством України. Позицію №1 насамперед підтверджує найбільший клієнтський портфель на українському ринку.

За додатковою інформацією звертайтеся:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua