Друк

Термінали самообслуговування пропонують кілька сотень послуг клієнтам ІМЕКСБАНКу

13.10.2014
Прийом платежів від населення є однією з класичних банківських послуг, орієнтованою на широку групу споживачів. За роки роботи в цьому напрямку ІМЕКСБАНК встиг завоювати репутацію фінансової установи, що надає надійний і якісний сервіс. Сьогодні ІМЕКСБАНКу довіряють свої кошти тисячі платників по всій країні.

Незважаючи на широку представницьку мережу ІМЕКСБАНКу, що охоплює близько півтисячі відділень у всіх регіонах країни, для багатьох українців безпосередній візит до Банку все ж є незручним. Що ж робити? Одне з найбільш простих і зручних рішень цієї проблеми - платіжний термінал.

Свою співпрацю з системою CITY-PAY, що представляє найбільшу в Україні термінальну мережу, ІМЕКСБАНК продовжує з 2011 року. Результатом впровадження даного проекту стали більше 3000 терміналів на всій території країни, що дозволяють приймати найрізноманітніші види готівкових платежів, гарантом яких і виступає наша фінансова установа.

Кожен термінал надає клієнту можливість оплати будь-якого з понад півтисячі представлених послуг, серед яких - мобільний зв'язок, кабельне телебачення, Інтернет, поповнення платіжної карти, послуги електронної комерції, онлайн-ігри та багато іншого.

«Не зупиняючись на досягнутому, ІМЕКСБАНК і CITY-PAY продовжують щоденну роботу над розширенням асортименту і підвищенням якості послуг, - каже Валерій ДАНИЛЕНКО, начальник Управління Інтернет-банкінгу та електронної комерції АТ «ІМЕКСБАНК». - Так, за допомогою терміналів мережі сьогодні також доступна оплата послуг за вільними реквізитами, внесення податкових платежів, для здійснення якої клієнт вказує ряд реквізитів (ІПН, вид оплати (погашення податкового боргу, оплата суми грошового зобов’язання та ін.), код платежу (відповідає типу платежу: єдиний податок, орендна плата, земельний податок), період, за який проводиться платіж). Зарахування суми на розрахунковий рахунок відбувається на наступний банківський день, при цьому вказівка ​​в призначенні платежу необхідних бюджетних кодувань (КБК) відбувається автоматично. Усе, що необхідно клієнту - просто натиснути кілька кнопок на екрані монітора терміналу та внести необхідну суму.

За допомогою терміналів CITY-PAY клієнти ІМЕКСБАНКу використовують також доступний спосіб  погашення кредитних зобов'язань - за допомогою зарахування коштів на кредитну картку клієнта банку. Для цього необхідно знати номер свого кредитного договору («999-хххххххх»). Дізнатися про суму свого платежу можна, звернувшись до Єдиного інформаційний центру ІМЕКСБАНК по телефону 0800505553 (дзвінки в межах України безкоштовно).

Завдяки співпраці CITY-PAY і платіжного сайта Банку - SMARTPAY також стало можливим постійне розширення списку он-лайн послуг, скористатися якими можуть власники платіжних карт НСМЕП, зареєструвалися в якості користувачів за адресою http://www.smartpay.com.ua/index.php.

Найбільш популярними послугами SMARTPAY стали комунальні платежі, грошові перекази за вільними реквізитами, а також платежі на користь мобільних операторів (Київстар, МТС, Life, ТриМоб), стаціонарного зв'язку (Укртелеком) та Інтернет (Vega, Київстар Інтернет). Великий інтерес у користувачів викликає і можливість оплатити онлайн-гру World of Tanks, популярність якої набирає обертів.

«Варто зазначити, що платіжний сервіс SMARTPAY не тільки зберігає багатий асортимент послуг, але і, завдяки використанню технології НСМЕП, дозволяє забезпечити всі платежі банківськими стандартами якості, підтвердженими Національним Банком України», - резюмує Валерій Даниленко.