Друк

СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ЮНІСОН-ГАРАНТ» ОНОВИЛА КОРПОРАТИВНИЙ САЙТ

24.09.2014
Страхова компанія «ЮНІСОН-ГАРАНТ» оновила свій корпоративний сайт. Нова версія інтернет-представництва компанії містить інформацію про програми для фізичних та юридичних осіб, а також загальну інформацію про компанію. Порівняно з попередньою версією був істотно поліпшений інтерфейс, інформативність окремих розділів, а також значно підвищена ступінь зручності для користувача. 

- Ми є високотехнологічною компанією, - зазначив Голова Правління СК «ЮНІСОН-ГАРАНТ» Олександр Гончаров. - Охоплення страховими послугами інтернет-аудиторії є одним із стратегічних напрямків нашої роботи. Новий сайт - це перший, але дуже важливий крок в реалізації даного напрямку роботи. Запуск оновленого сайту вже приніс відчутні результати - відвідуваність ресурсу зросла втричі, почастішали дзвінки страхувальників, які зацікавилися нашими послугами. 

За словами керівника компанії, зараз в стадії запуску - інтернет-магазин, через який страхувальники зможуть оформити договори з масових видів страхування, таким як КАСКО, ОСАГО, страхування особистого майна, страхування виїжджаючих за кордон та ін. Таким чином, страхувальники зможуть повною мірою скористатися перевагами он-лайн страхування - простота оформлення договору, можливість самостійно визначити розмір страхового платежу, відсутність необхідності відвідування офісу СК, можливість оформити договір цілодобово в будь-якому населеному пункті України.