Друк

Споживчі кредити від Банку Михайлівський - до 500 000 гривень на будь-які цілі

24.07.2014
Банк Михайлівський пропонує клієнтам, які  мають потребу у великій сумі коштів, скористатися програмою споживчого кредитування під заставу нерухомого майна.

Такий вид кредиту на споживчі потреби має багато переваг:  велика сума кредиту - до 500 000 грн., зручний термін кредитування - до 5 років,  дострокове погашення кредиту без обмежень, використання кредиту на будь-які споживчі потреби.

Для зручності клієнтів можливе встановлення пільгового періоду щодо погашення основної позичкової заборгованості, при якому погашення тіла кредиту здійснюється з 2-го року користування кредитом.

Детальніше про умови оформлення кредиту:  мінімальна процентна ставка - 0,001 % річних, разова комісія - 1,99 % від суми кредиту, щомісячна комісія - 1,99 % від суми кредиту. Забезпеченням виконання зобов’язання по кредиту може бути квартира, що належить клієнту або майновому поручителю.

Задля безпеки клієнта та зменшення ризиків здійснюється страхування заставного майна та життя і втрати працездатності від нещасних випадків.

Якщо у Вас виникли будь-які питання, більш докладну інформацію можна отримати за номерами телефону Контакт-центру: 0 800 30 40 40 (дзвінок по Україні безкоштовно), 044 594-94-24 (телефон у Києві) та на офіційному сайті mbank.kiev.ua.

Про Банк:

ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» почав здійснювати банківську діяльність у червні 2013 року на підставі банківської ліцензії Національного банку України № 268 від 14.06.2013 р. Банк відноситься до IV групи згідно з класифікацією НБУ. Статутний капітал складає 500 млн. грн.

В 2013 році Банк Михайлівський приєднався до міжнародних платіжних систем VISA International та Master Card Worldwide, а в 2014 році – до Національної системи масових електронних платежів (НСМЕП).

Регіональна мережа представництв Банку нараховує 29 відділень, 48 міні-офісів та більш ніж 600 точок продажів по всій Україні.

Національним рейтинговим агентством «IBI-Rating» було присвоєно ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» рейтинг надійності банківських вкладів на рівні 4 (Висока надійність). Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.