Друк

СК «ЮНІСОН-ГАРАНТ» РОЗПОЧАЛА РЕАЛІЗАЦІЮ ПОЛІСІВ ЧЕРЕЗ ВІДДІЛЕННЯ БАНКУ «ЮНІСОН»

10.02.2015
Тепер страхові поліси СК «ЮНІСОН-ГАРАНТ» можна придбати в будь-якому відділенні Банку «ЮНІСОН». Клієнти мають можливість укласти договори з таких видів страхування, як страхування транспортних засобів (КАСКО), «Автоцивілка», страхування виїжджаючих за кордон, страхування від нещасного випадку та страхування майна.

В.о. голови Правління СК «ЮНІСОН-ГАРАНТ» Олександр Карелін зазначив, що компанія прагне зробити свої послуги максимально доступними для клієнтів і тому постійно розширює мережу точок продажів. «Ми, в першу чергу, виходимо з потреб клієнта, робимо все можливе для того, щоб всі продукти і послуги компанії були максимально доступні для клієнта. Також ми запустили інтернет-магазин, через який реалізуємо масові та популярні страхові продукти. Однак «ЮНІСОН-ГАРАНТ» йде назустріч і тим клієнтам, хто віддає перевагу традиційним засобам укладення договору. Ми стаємо ближче до клієнта - причому в буквальному сенсі слова», - заявив Олександр Карелін.

Ознайомитися з мережею відділень Банку «ЮНІСОН» можна на сайті.

Нагадаємо, що СК «ЮНІСОН-ГАРАНТ» і Банк «ЮНІСОН» раніше представили спільний продукт для клієнтів - ощадну картку «UNIверсальний гаманець». Всі клієнти, що відкриває карту Gold, отримують поліс страхування для виїжджаючих за кордон у подарунок. Ощадною картою «UNIверсальний гаманець» можна користуватися в будь-якій точці світу, валюта конвертується автоматично.

ПРАТ «СК «ЮНІСОН-ГАРАНТ» - універсальна страхова компанія, яка має ліцензії на право здійснення діяльності за 26 видами страхування. Статутний капітал Компанії складає 100 млн. грн.