Друк

Рейтингове агентство IBI-Rating презентувало Інвестиційний паспорт та результати оновлення рейтингів міста Вінниці

03.08.2016
Національне рейтингове агентство «IBI-Rating» 02 серпня 2016 року в приміщенні Вінницької міської ради провело презентацію Інвестиційного паспорту м. Вінниця та результати оновлення Кредитного рейтингу та Рейтингу інвестиційної привабливості м. Вінниця, які в червні поточного року були підвищені до рівня uaA- (Висока кредитоспроможність) та рівня invA (Висока інвестиційна привабливість) відповідно.

Презентовані Інвестиційний паспорт та рейтинги надають можливість інвесторам, партнерам міста оцінити соціально-економічний потенціал м. Вінниця і створений місцевою владою діловий клімат, а міській раді –можливість продемонструвати відкритість для інвесторів і надати їм публічні орієнтири розвитку міста. В ході презентації Директор IBI-Rating Ігор Андрусик урочисто вручив Міському голові Сергію Моргунову Інвестиційний паспорт та Сертифікат, що підтверджує рівень рейтингу інвестиційної привабливості міста.

«Хочу зазначити, що позитивні показники – це зокрема результати бюджетної децентралізації. Саме це дає нам можливість реалізувати багато речей, направляти додаткові фінансові ресурси на капітальні видатки, на інфраструктурні проекти, на підтримку соціального блоку міста. Ми прогнозуємо розвиток промислового потенціалу Вінниці. В цьому році наш індустріальний парк включено в загальнодержавний реєстр індустріальних парків країни. Ми розпочали роботу по розробці бренду міста і маркетингової стратегії. Все це - елементи системної роботи по розвитку міста. Ми маємо чіткі цілі і бачимо, куди і як далі рухатись», - зазначив Сергій Моргунов.

Деталі офіційного заходу опубліковані за посиланням

Муніципальний департамент.

За додатковою інформацією звертайтеся:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua