Друк

Рейтингове агентство IBI-Rating презентувало інвестиційний паспорт міста Тернополя на Міжнародному інвестиційному форумі «Тернопільщина Invest – 2016»

23.05.2016
19-20 травня 2016 року в місті Тернопіль відбувається Міжнародний інвестиційний форум «Тернопільщина Invest – 2016». У даному заході беруть участь близько 25 іноземних делегацій з 18 країн світу, 10 міжнародних донорських організацій, представники іноземних дипломатичних установ та міжнародних організацій, акредитованих в Україні, регіонів країн–партнерів і потенційних партнерів міжрегіонального співробітництва області та представники бізнесу.

Слід відмітити, що Президент України Петро Порошенко привітав учасників Міжнародного інвестиційного форуму «Тернопільщина Invest – 2016» у своєму відео-зверненні.

В рамках першого дня заходу, спеціалісти рейтингового агентства IBI-Rating презентували інвестиційний паспорт міста Тернополя та звернули увагу громадськості на зростання більшості економічних показників та стабільне соціально-демографічне становище міста, завдяки чому рейтинг інвестиційної привабливості міста Тернополя було підвищено з рівня invВВВ до invВВВ+ (достатня інвестиційна привабливість).

За словами Міського голови Тернополя Сергія Надала – «Форум відбувається під гаслом «Тернопільщина - надійний партнер!» і саме на прикладі нашого краю ми показуємо усьому світу, що зараз твориться нова Україна — країна нових можливостей і розвитку, відкрита як для українських, так і іноземних інвестицій». Також, за його словами – «Ключовим завданням місцевої влади є створення умов для успішної роботи інвестора. У Тернополі вже успішно реалізовується ряд міжнародних інфраструктурних проектів та проектів міського планування, які покликані підвищити інвестиційну привабливість міста. Ми запрошуємо інвесторів, адже Тернопіль - надійний та відкритий партнер. Переконаний, на принципах відритої співпраці і повинна будуватися Нова Україна».