Друк

Платіжні картки ІМЕКСБАНКу. Гроші - завжди з Вами!

20.10.2014
Розрахунок готівкою за багато років став звичним засобом здійснення платежів. Однак грошові купюри рвуться, губляться, їх можна підробити. Гідною альтернативою готівці є платіжна картка з цілим спектром беззаперечних переваг.

ІМЕКСБАНК пропонує своїм клієнтам розмістити грошові кошти на міжнародних картках платіжних систем Visa International, MasterCard та картках Національної системи масових електронних платежів (НСМЕП).

Для сучасної людини наявність платіжної картки є необхідним атрибутом у повсякденному житті, причому картки вищого класу свідчать про Ваш статус та достаток. Різноманітність видів платіжних карток дозволяє вибрати саме ту, яка найбільше відповідає Вашим можливостям, потребам, способу життя, захопленням.

Основними перевагами платіжних карт є:

• надійне зберігання і зручність проведення розрахунків в торгово-сервісній мережі – як на території України, так і за її межами;

• можливість оперативно заблокувати вкрадену або втрачену карту, тим самим всі кошти залишаються у безпеці (а ось вкрадені гроші не повернути!);

• відсутність необхідності декларувати кошти при перетині кордону; цілодобовий доступ до своїх грошових коштів 365 днів на рік;

• можливість постійного контролю своїх грошових коштів, причому Ви можете встановити ліміт витрат коштів по картці, щоб не витратити більшу суму;

• високий ступінь безпеки та ін.

Для зручності користування картками Ви можете вибрати послугу SMS-інформування, яка дозволяє оперативно отримувати інформацію про стан рахунку і досконалих транзакціях.

Необхідний тип платіжної картки Ви обираєте в залежності від власних бажань та потреб.

Приміром, при небхідності розрахунків у національній валюті ми рекомендуємо оформлення платіжної картки НСМЕП. З її допомогою Ви також зможете платити за товари та послуги, не виходячи з дому - завдяки спеціальному он-лайн сервісу ІМЕКСБАНКу - платіжному сайту SMAPTPAY.

Якщо ж Вам потрібна картка для розрахунків в іноземній валюті (долари США, євро), - Банк пропонує відкрити мультивалютну платіжну міжнародну платіжну карту. Таку, як Visa Rewards Bamboo, яка передбачає отримання подвійного бонусу за покупки.