Друк

ПАТ «ПРОФІН БАНК» відкрив чотири нових відділення в жовтні

28.10.2014
В жовтні 2014 року регіональна мережа відділень ПАТ «ПРОФІН БАНК» поповнилася чотирма відділеннями. Нові представництва банку були відкриті в Черкасах, Умані, Мелітополі (Запорізька обл.) та Києві.

За інформацією департаменту філіальної мережі ПАТ «ПРОФІН БАНК», відділення банку, що відкрилися, надають повний спектр банківських послуг юридичним та фізичним особам.

Відвідавши відділення банку, кожен клієнт зможе отримати будь-які консультації стосовно банківського обслуговування та вирішення фінансових питань.

Зокрема, юридичним особам відділення може запропонувати пакет банківських послуг з розрахунково-касового обслуговування, розміщення коштів на депозитні рахунки, валютні операції багато іншого.

Для фізичних осіб відділення може запропонувати широкий спектр умов депозитних вкладів, різні карткові продукти. У відділенні також можна оплатити комунальні послуги, отримати і відправити грошові перекази.

ПАТ «ПРОФІН БАНК» продовжує розширювати власну регіональну мережу, яка на сьогоднішній день налічує 28 відділень. З повним переліком діючих відділень та їх режимом роботи можна в розділі «Відділення та банкомати» на сайті банку www.profinbank.com