Друк

Ощадбанк відкрив відділення нового формату на Хрещатику

16.10.2014
На Хрещатику після капітального ремонту відкрилось відділення Ощадбанку. Це тридцять друга установа нового формату в системі Ощадбанку та десята – в місті Києві. У відділенні створено всі умови для комфортного обслуговування різних категорій клієнтів – як фізичних, так і юридичних осіб. Установу оснащено зовнішнім банкоматом.

В оновленому відділенні працевлаштовані два переселенці з Донбасу, які обіймають посади керуючого та головного економіста. Роман Бобров працював в одному з банків на Донеччині. «Після початку військових дій на Донбасі я переїхав до Києва, сподіваючись знайти тут роботу, адже в мене чималий досвід. Із ЗМІ дізнався, що Ощадбанк змінює свій імідж, відкриває нові відділення. Вирішив звернутись до головного управління Ощадбанку в Києві. І, як бачите, мені пощастило – відтепер я працюю в найбільшому державному банку в самому серці столиці», – розповів Роман.

Ключові параметри відділень нового формату Ощадбанку: зручні зони очікування та обслуговування клієнтів, кімната для переговорів, зона самообслуговування з інформаційно-платіжним терміналом і банкоматом, висококваліфікований персонал, сучасний дизайн приміщення, стильний фасад. 

Довідка:

ТВБВ № 10026/0207  ІІІ типу, адреса: м. Київ, Хрещатик, 6

Основний перелік банківських послуг, які надає установа:

- обслуговування фізичних осіб (поточні рахунки, депозити, приймання платежів, переказ коштів, видача та обслуговування банківських платіжних карток, купівля-продаж іноземної валюти та банківських металів, розміщення та обслуговування цінних паперів, емітованих Ощадбанком, розповсюдження лотерейних білетів);

- розрахунково-касове обслуговування юридичних осіб.