Друк

Ощадбанк спростив реєстрацію клієнтів у Mobile-банкінгу «Ощад-24/7»

16.10.2014
З 10 жовтня п.р. до сервісу Mobile-банкінг «Ощад 24/7» можна підключитись дистанційно, не використовуючи при цьому банкомат чи інформаційно-платіжний термінал Ощадбанку. Активувати послугу можна через Контакт-центр банку, пройшовши ідентифікацію. З детальною інструкцією можна ознайомитись http://www.oschadnybank.com/ua/private/mobile/.

Mobile-банкінг «Ощад-24/7» – сучасний багатофункціональний сервіс, який дає змогу керувати власними коштами за допомогою мобільного телефону цілодобово з будь-якої точки світу, де є доступ до мережі Інтернет. Банк пропонує Mobile-банкінг «Ощад 24/7», розроблений для смартфонів з операційною системою iOS (iPhone) та на базі Android, і мобільних телефонів, які підтримують програмне забезпечення Java. Підключитись до Mobile-банкінгу «Ощад 24/7» може будь-який клієнт, який має картковий рахунок в Ощадбанку.

Серед можливостей системи «Mobile-банкінг «Ощад-24/7»:

·               інформування про залишок коштів;

·               перегляд історії операцій;

·               формування виписки;

·               переказ коштів між картками;

·               переказ коштів з/на рахунок «Мобільні заощадження»;

·               блокування/розблокування картки;

·               створення шаблонів та постійних платіжних доручень для швидкого переказу коштів;

·               поповнення рахунків операторів мобільного зв'язку, СDМА-зв'язку та ІР-телефонії;

·               управління лімітами по платіжній картці (в тому числі на операції в інших країнах).

«Ощадбанк продовжує активно розвивати альтернативні канали обслуговування клієнтів, використовуючи всі можливості новітніх технологій. Особливу увагу ми приділяємо розширенню та вдосконаленню функціональних можливостей наших сервісів з точу зору їх доступності та зручності для клієнтів. Наше завдання – створити для клієнтів зону комфорту», – зазначив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

Цілодобове супроводження та підтримка клієнтів надаються високотехнологічним Контакт-центром банку за тел.: 0-800-210-800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України) та +38-044-363-01-33.