Друк

Ощадбанк презентує фінальну пропозицію акції «Ощадик у подарунок»

26.12.2014
Напередодні новорічних свят Ощадбанк  продовжує акцію «Ощадик у подарунок»  до 31 січня 2015 року.

Акція «Ощадик у подарунок» проводиться виключно серед клієнтів Ощадбанку і є унікальною, адже  має гарантовані подарунки для всіх учасників, які оплачують покупки картками MasterCard або Maestro від Ощадбанку. До  акції вже долучилось понад 53 тисячі учасників, майже 20 тисяч уже отримали в подарунок іграшки «Ощадик».

Фінальна пропозиція акції «Ощадик у подарунок» буде діяти з 20 грудня 2014 року  по 31 січня 2015 року. Протягом цього періоду буде достатньо зробити лише 5 покупок від 50 гривень «одним чеком» в будь-якому торгово-сервісному підприємстві в Україні, за кордоном або в мережі Інтернет, щоб отримати гарантований подарунок – іграшку «Ощадик» червоного, зеленого або жовтого кольору.

Отже, учасники акції, які ще не зібрали свою колекцію Ощадиків, зможуть це зробити, а ті клієнти Ощадбанку, хто ще не стали учасниками акції, мають можливість долучитись до неї, зареєструвавшись одним з трьох способів:

- відправити SMS-повідомлення з текстом «Ощадик» з мобільного телефону на короткий номер 8052 (вартість SMS-повідомлення – згідно з тарифами мобільного оператора);

- заповнити анкету на сайті  https://oschadyk-oschadnybank.crm.ua/

- зателефонувати до Контакт-центру Ощадбанку за номером: 0 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України).

Детальні умови акції «Ощадик у подарунок» ТУТ.

 

Ощадбанк вітає своїх клієнтів із наступаючими святами і запрошує скористатись спеціальними новорічними пропозиціями!