Друк

Ощадбанк презентує акцію «Ульотна пропозиція від MasterCard та Wizz Air!»

01.12.2014
  

Ощадбанк за сприяння міжнародної платіжної системи MasterCard та авіакомпанії Wizz Air пропонує держателям платіжних карток MasterCard та Maestro від Ощадбанку взяти участь в акції «Ульотна пропозиція від MasterCard та Wizz Air!»

За умовами акції держателі карток MasterCard та Maestro, оплативши ними квитки в обидві сторони на сайті www.wizzair.comта зареєструвавши код підтвердження купівлі авіаквитків, отримають ваучер номіналом 350 гривень на наступну подорож. Для реєстрації потрібно надіслати SMS із шестизначним буквено-цифровим кодом на короткий номер 8880 або зареєструвати його на сайті www.promo-mastercard-wizzair.com.ua.

Акція «Ульотна пропозиція від MasterCard та Wizz Air!» триватиме до 28 грудня 2014 р. Детальні умови – ТУТ.

Одне з основних завдань Ощадбанку – надання найширшого спектра послуг для максимального задоволення потреб клієнтів. Для цього банк постійно проводить різноманітні акції, залучаючи до них компанії міжнародного рівня, які надають товари та послуги найвищої якості. Не є винятком і акція «Ульотна пропозиція від MasterCard та Wizz Air!», розрахована на любителів подорожувати.

Ощадбанк робить подорожі своїх клієнтів не тільки приємними, а й вигідними.