Друк

Ощадбанк презентує акцію «Святкові знижки на ОККО з MasterCard»

25.11.2014
Ощадбанк та міжнародна платіжна система MasterCard пропонують держателям платіжних карток MasterCard або Maestro скористатись унікальною пропозицією та отримати бонуси в мережі АЗК «ОККО» завдяки новій акції «Святкові знижки на ОККО з MasterCard».

Так, кожний клієнт, який заправить у мережі АЗК «ОККО» 20 чи більше літрів будь-якого пального (окрім скрапленого газу і метану) одним чеком, зможе отримати гарантовану знижку 50 коп./л на наступну заправку.

Для держателів карток MasterCard або Maestro від Ощадбанку діє особлива пропозиція – при розрахунку за придбані 20 та більше літрів пального карткою MasterCard або Maestro знижка на наступну заправку зросте до 70 коп./л.

Для отримання знижки потрібно пред’явити зареєстровану картку FISHKA та акційний чек при розрахунку за пальне. Щоб отримати картку FISHKA, слід заповнити анкету учасника на одному з АЗК «ОККО».

Акція «Святкові знижки на ОККО з MasterCard» діє до 20 січня 2015 року. Повні правила акції можна переглянути за посиланням, а також на сайті ОККО.

Ощадбанк рекомендує своїм клієнтам частіше використовувати платіжні картки для оплати товарів та послуг. Це не тільки зручно і сучасно, але й дає можливість брати участь у багатьох акціях, які проводяться торгово-сервісними мережами, міжнародними платіжними системами та Ощадбанком, та вигравати цікаві та корисні призи.