Друк

Ощадбанк – №1 у рейтингу найбільш стійких банків України

10.02.2015
Журнал Forbes Україна визнав Ощадбанк найбільш стійким банком України. У своєму дослідженні ділове видання проаналізувало шанси українських банків вийти з кризи з мінімальними втратами. При формуванні рейтингу Forbesвраховував п’ять ключових показників:

-          достатність капіталу;

-          якість кредитного портфеля;

-          підтримку з боку власників з урахуванням політичних ризиків;

-          рентабельність капіталу; 

-          ліквідність.

Сумарний результат забезпечив Ощадбанку першу сходинку рейтингу серед найбільших банків України.

«Стійкість Ощадбанку – це насамперед стійкість і прагнення до перемоги, яку демонструє наша країна в цей складний для всіх нас час. Адже банк – це її відображення. З усіма вадами й принадами. Хлопці тримають фронт на сході, ми тримаємо фінансовий фронт. При цьому навіть в таких надскладних умовах, як  війна, девальвація, економічний спад, ми демонструємо волю до змін і вже змінюємось. Ми щодня намагаємось зробити хоч невеликий, але крок уперед: вдосконалюємо наші сервіси, оновлюємо відділення, кредитуємо економіку і своїм прикладом намагаємось довести: все можливо, головне – віра у власні сили», - відзначив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

Нагадаємо: показник адекватності капіталу Ощадбанку залишається одним із найкращих серед банків України і на 01.01.2015 (з урахуванням  втрат)  становить 21,7% при нормативі, встановленому Національним банком України на рівні не менше 10%. Тобто достатність капіталу Ощадбанку більше ніж у 2 рази перевищує вимоги НБУ.

Тільки Ощадбанк має 100% державну гарантію збереження вкладів, закріплену Законом України „Про банки і банківську діяльність”.

Довідка: Ощадбанк неодноразово визнавався найбільш надійним банком України. Зокрема, таку оцінку Ощадбанкотримав від журналу «Новое время» та інвестиційної компанії Dragon Capital, а також від журналу «Деньги.ua». У 2014 році міжнародна платіжна система MasterCard Worldwide визнала Ощадбанк банком року.