Друк

Оновлені пропозиції для держателів преміальних карток MasterCard від Ощадбанку

17.04.2015
Держателі преміальних карток міжнародної платіжної системи MasterCard від Ощадбанку отримають ще більше комфорту та можливостей із програмою MasterCard Безцінні Привілеї.

MasterCard Безцінні Привілеї – унікальна програма для держателів преміальних платіжних карток, яка об’єднала ексклюзивні пропозиції від понад 80 українських та 40 світових компаній – беззаперечних лідерів у сфері послуг. Завдяки цій програмі, що прийшла на зміну MasterCard БІЛЬШЕ, клієнти отримають знижки в бутиках, ресторанах, готелях, фітнес-клубах, салонах краси тощо.

У квітні до програми MasterCard Безцінні Привілеї долучились нові партнери. Отже, клієнти Ощадбанку – держателі преміальних карток MasterCard мають можливість отримати знижки в таких закладах:

«Зелена Галерея» – мережа салонів брендових подарунків, елітного декору і стильної флористики надасть знижки 5% для держателів карток MasterCard Gold, MasterCard Debit Gold, MasterCard Platinum, MasterCard Debit Platinum та 7% для держателів MasterCard World Elite. Детальніше про партнера програми за посиланням.

Мережа ресторанів «АВТО-ГРИЛЬ Мисливець» пропонує поринути в гостинну домашню обстановку. В подарунок держателі карток MasterCard Gold, MasterCard Debit Gold, MasterCard Platinum, MasterCard Debit Platinum та MasterCard World Elite від Ощадбанку отримають дисконтну картку зі знижкою 15% та смачний комплімент від ресторану. Адреси ресторанів ТУТ.

Ресторан-варенична PetruS-ь задовольнить найвибагливіші смаки. На держателів карток MasterCard Gold, MasterCard Debit Gold, MasterCard Platinum, MasterCard Debit Platinum та MasterCard World Elite від Ощадбанку чекає знижка 15%. Разом зі знижкою отримайте в подарунок дисконтну картку та комплімент у подарунок. Детальніше про ресторан ТУТ.

Ресторан «Тюбетейка» на Тарасівській запрошує скуштувати домашню кухню та пряні ласощі Сходу. У подарунок держателям карток MasterCard Gold, MasterCard Debit Gold, MasterCard Platinum, MasterCard Debit Platinum та MasterCard World Elite від Ощадбанку – дисконтна картка,  знижка 15% та смачний комплімент від ресторану. Детальніше запосиланням.

Також держателі преміальних карток Ощадбанку можуть користуватись привілеями весняної пропозиції від MasterCard і мережі ресторанів «КозирнаКарта», взяти участь в акціях «Подорож на Каннський кінофестиваль від MasterCard таОщадбанку» та «Приємні речі дивуватимуть вас частіше з карткою MasterCard від Ощадбанку!».

 

Держателі преміальних платіжних карток MasterCard від Ощадбанку занурюються в безмежний світ переваг та привілеїв!