Друк

Олександр Калашников взяв участь у круглому столі НБУ

18.06.2018
Олександр Калашников, директор фінансового департаменту рейтингового агентства IBI-Rating, долучився до участі у закритому круглому столі Національного банку України. Професійна дискусія була присвячена обговоренню нового «Звіту про фінансову стабільність», за участі заступника Голови НБУ Дмитра Сологуба, директора Департаменту фінансової стабільності Віталія Ваврищука, заступника директора Департаменту фінансової стабільності Євгена Дубогриза та начальника відділу досліджень системних ризиків Департаменту фінансової стабільності Миколи Остролуцького.

Присутні на обговоренні експерти цікавились зокрема ставленням Національного банку до зняття мораторію на стягнення житла, яке виступає заставою за іпотечними кредитами; станом виконання банківськими установами нормативу кредитування пов’язаних осіб; питаннями стосовно динаміки показника NPL, а також перспектив щодо зниження частки непрацюючих кредитів на балансах установ.

За словами Олександра Калашникова: «Звіти та інші матеріали систематично, вчасно та у повному обсязі розміщуються на сайті НБУ. Політика НБУ на сьогодні прозора, а Регулятор відкритий для дискусії не тільки з представниками банківських установ, а й з іншими учасниками ринку, в тому числі рейтинговими агенціями».

За додатковою інформацією звертайтеся:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua