Друк

Олег Малкін зробив доповідь на Українському Банківському Форумі

25.11.2014
 

30-31 жовтня в столичному готелі Premier Palace пройшов вже традиційний щорічний Український Банківський Форум. За два дні подія зібрала більш ніж 250 делегатів з України та закордону, об'єднала вище керівництво банків та дала унікальну можливість ділитись знаннями, досвідом та ідеями.

Голова Правління PINbank Олег Малкін був одним з ключових спікерів Українського Банківського Форуму. Доповідь Олега Олександровича «Банкувати чи не банкувати» торкалася питання сьогоденних труднощів банківської справи: як українським банкам долати їх, чи змінювати стратегії розвитку і чого чекати в майбутньому. В непростих умовах нової реальності українські банки мають справу з рядом проблем. Дехто шукає вирішення цих проблем в традиційних методах, інші ідуть шляхом інновацій - результатом має бути довіра клієнта і стійка позиція на ринку.

Питання, що піднімались в доповіді стосувались теми конкурентів і потенційних загроз сектору, окремо торкнулись сфери інноваційних технологій в банківській справі, в тому числі її історії, сьогодення та майбутніх перспектив. Після доповіді відбулось активне обговорення, під час якого учасники Форуму обмінялись думками та ідеями, визнали серйозність теми та її актуальність.

Довідка: Олег Малкін , Голова Правління ПАТ «ПЕРШИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК», має 18-річний практичний досвід у банківській справі: пройшов шлях від стажера до Голови Правління. Автор першої програми споживчого кредитування в Україні. Власник ряду патентів на винаходи в сфері банківського обслуговування населення. Магістр з обліку та аудиту, випускник Міжнародного Соломонового університету та Національної академії статистики, обліку та аудиту. Серед його захоплень такі, здавалося б, взаємовиключні речі як колекціонування предметів живопису та новітні інформаційні технології.