Друк

Новий депозит ІМЕКСБАНКу: максимальний дохід - в найкоротші строки!

06.11.2014
ІМЕКСБАНК представляє новий депозит «Ексклюзивний +».

В рамках даного продукту вкладник має можливість отримати дохід - до 22% річних у гривні, до 10% - в доларах США та до 7% - в євро, а також - відкривши платіжну карту для отримання нарахованих відсотків - скористатися послугою cash-back, що передбачає повернення частини коштів, витрачених на оплату товарів і послуг.

Згідно з умовами депозиту «Ексклюзивний +», грошові кошти на даному вкладі можна розмістити на строк від 1 місяця. Особливістю даного депозиту є бонус + 2% за умови лонгація вкладу перші три місяці. При цьому у клієнта є можливість отримання всієї суми депозиту з раніше нарахованими відсотками в кінці кожного місяця.

Таким чином, при розміщенні депозиту на 1 місяць після закінчення даного терміну його власник отримує дохід у розмірі 18% річних у гривні, 6% - в доларах США, 3% - в євро.

Розмір відсоткової ставки після першої пролонгації - вже вище: 20% річних в гривні, 8% - в доларах США, 5% - в євро.

А максимальний дохід по даному виду депозиту можна отримати при розміщенні коштів на 3 місяці - 22% річних у гривні, 10% - в доларах США, 7% - в євро.

Одним з важливих переваг є можливість поповнення депозиту протягом усього терміну при мінімальній сумі вкладу та поповнення 1 000,00 гривень (100 дол.США, 100 євро).

Детальніше про депозит «Ексклюзивний +»


Важливо!

ІМЕКСБАНК - банк-агент Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, державної установи, створеного в Україні для захисту інтересів вкладників вітчизняних банків.

ІМЕКСБАНК пропонує увазі клієнтів широкий спектр депозитних програм, спрямованих на задоволення всіх фінансових потреб вкладників.