Друк

Норвегія сприятиме розвитку демократичного суспільства в Україні

14.11.2014
Цими днями у приміщенні «Євростудій» у рамках проекту «Україна-Норвегія» та за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії відбулася зустріч представників наукових кіл, громадських організацій та Тернопільської міської ради.

Представник Королівства Норвегія доктор економічних наук Роман Вакальчук (Інститут міжнародних відносин м. Осло, Норвегія) розповів про те, що на 2015 рік передбачено фінансування грантових програм в Україні. Основними напрямками фінансування будуть розвиток демократичного суспільства та захист прав людини.

Начальник управління стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради Юрій Дейнека поділився власними враженнями щодо зустрічі: «Зустріч була цікавою та плідною. Особливо важливо для нас, що Норвегія планує навіть збільшити фінансування спільних програм з Україною у 2015 році, активно підтримує обраний курс розвитку нашої країни та надає практичні поради щодо реалізації угоди співробітництва між Україною та ЄС. Сподіваюся, що такі зустрічі та спільні проекти стануть хорошим початком довготривалої співпраці між Україною та Норвегією».