Друк

Меморандум між USAID/FINREP-II та ПАТ АКБ «Львів» розширить підприємницькі та лідерські можливості для жінок

06.11.2014
Керівник Програми USAID з технічної допомоги «Розвиток фінансового сектору» (FINREP-II) Даніло Круз-ДеПаула та Голова Правління ПАТ АКБ «Львів» Ігор Гавриляк підписалиМеморандум про взаєморозуміння та співпрацю між ПАТ АКБ «Львів» та Компанією Financial Markets International, Inc. (FMI), виконавцем Програми міжнародної технічної допомоги «Розвиток фінансового сектору» (FINREP-II), яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку, який дозволить розширити підприємницькі та лідерські можливостей для жінок, зокрема жінок-клієнтів Банку «Львів».

Програма «Розширення підприємницьких та лідерських можливостей для жінок» спрямована на підвищення економічних можливостей, лідерських якостей, соціальної незалежності та якості життя жінок в Україні. Оскільки Банк «Львів» є партнером для малого та середнього бізнесу, який допомагає розвиватись, та є фінансовою установою, однією із цілей якої є підвищення фінансової грамотності населення, зокрема жінок в Україні, підписання даного Меморандуму є важливим кроком для досягнення цієї мети.

Перший спільний захід на тему: «Підвищення фінансової грамотності та розширення підприємницьких та лідерських можливостей жінок-учасниць ОСББ» було проведено під час 5-го всеукраїнського Форуму ОСББ. Понад 30 жінок-голів Об'єднань співвласників багатоквартирного будинку та працівників житлово-комунальної сфери взяли участь у цьому навчанні.

«Щоб успішно вести бізнес - в першу чергу потрібні знання. Цінуючи наших клієнтів,  ми навчаємо їх основам фінансової грамотності та готуємо для більш ефективного ведення ними власного бізнесу», - зазначив Ігор Гавриляк, Голова Правління ПАТ АКБ «Львів».
 

Довідка.

Публічне акціонерне товариство Акціонерно-комерційний банк «Львів»

Банк «Львів» успішно функціонує на ринку банківських послуг з 1990-го року. У 2006 році група ісландських компаній стали стратегічними інвесторами банку. Банк є членом Незалежної асоціації банків Україна та Асоціації банків Львівщини, учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (свідоцтво учасника Фонду № 031 від 18.10.2012р.). 30 вересня 2014 року незалежне уповноважене Рейтингове агентство «IBI-Rating» в черговий раз підтвердило індивідуальний рейтинг надійності вкладів ПАТ АКБ «Львів» на рівні «5», що характеризує здатність банку вчасно та в повному обсязі здійснювати виплати за вкладами.

Програми USAID «Розвиток фінансового сектору» (FINREP-II)

FINREP-II – це п’ятирічний проект надання допомоги Україні у зміцненні нагляду та регулювання фінансового сектору, розвитку товарного ринку та ринку деривативів, а також у підвищенні фінансової грамотності та захисту прав споживачів.

Програма «Розширення підприємницьких та лідерських можливостей для жінок» - це нова ініціатива, інтегрована у п’ятирічну Програму «Розвиток фінансового сектору» (USAID/FINREP-II). Ця трирічна програма спрямована на збільшення економічних можливостей, посилення лідерських здібностей, соціальної незалежності та забезпечення гідного життя для жінок в Україні.