Друк

Кредити від ІМЕКСБАНКу: до 350 тисяч гривень на термін до 7 років

24.07.2014
У рамках своєї програми споживчого кредитування Банк продовжує надавати беззаставні кредити в розмірі до 350 тис. грн терміном до 7 років.

«Ми продовжуємо надання широкого спектру кредитних послуг для різних споживчих категорій, - говорить Дмитро КЛИМЕНКОВ, начальник Управління середніх і малих кредитів АТ «ІМЕКСБАНК». - Це як універсальні кредитні пропозиції (зокрема, наша популярна програма «Супер-кредит», що надає кредитні кошти в сумі до 350 тисяч гривень на термін до 84 місяців), так і спеціалізовані - для пенсіонерів, студентів, моряків, підприємців, кредит на придбання автомобіля (програма «Автоманія») і кредитна карта з лімітом до 30 тисяч гривень».

Залежно від суми, яку планує взяти позичальник, грошові кошти надаються як з обов'язковим підтвердженням одержуваних доходів, так і без цієї умови.

Детальніше про кредити для приватних осіб

Внесення платежів за програмами споживчого кредитування ІМЕКСБАНКу здійснюється в касах відділень ІМЕКСБАНКу та інших банківських установ України, на платіжному сайті SMARTPAY, а також за допомогою мережі платіжних терміналів City-Pay, що охоплює всі регіони країни.

Де сплатити за кредит?

Для погашення кредитного платежу на користь ІМЕКСБАНКу необхідно знати номер свого кредитного договору («999-ххххххх»). Дізнатися про суму платежу Ви можете, звернувшись до Єдиного інформаційний центру ІМЕКСБАНК за телефоном 0800505553 (дзвінки в межах України безкоштовні).