Друк

Інформація про розробку проекту програми економічного і соціального розвитку міста Тернополя на 2015 рік

16.10.2014
На виконання Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного та соціального розвитку України», розпорядження міського голови розпочата розробка проекту Програми економічного і соціального розвитку нашого міста на 2015 рік .

Програма економічного і соціального розвитку міста Тернополя - основний документ, що визначає цілі та пріоритети соціально-економічного розвитку міста, формуючий комплексну систему заходів, спрямованих на вирішення міських проблем. Програмою будуть обумовлені мета, завдання, сформовані заходи та перелік інвестиційних проектів на 2015 рік, реалізація яких забезпечить збалансований розвиток міста, зростання добробуту і підвищення рівня життя населення за рахунок створення умов щодо сталого економічного, інвестиційного та підприємницького розвитку міста. Заходи, що будуть передбачені Програмою, фінансуватимуться за рахунок коштів підприємств, місцевого бюджету, інвесторів, а також коштів державного бюджету, які спрямовуються на реалізацію заходів державних цільових програм.

Просимо громадськість долучитися до розробки проекту Програми.

Пропозиції приймаються управлінням економіки, промисловості та праці тел. 25-16-49 або на електронну адресу ekon_mr@meta.ua