Друк

IBI-Rating приняло участь в III Міжнародному форумі корпоративних секретарів «Україна корпоративна: досягнення, виклики, плани»

06.06.2016
Рейтингове агентство IBI-Rating приняло участь в III Міжнародному форумі корпоративних секретарів «Україна корпоративна: досягнення, виклики, плани», організаторами якого є Професійна асоціація корпоративного управління (ПАКУ) і Міжнародна фінансова корпорація (IFC).

Ігор Андрусик, директор IBI-Rating, розповів про оцінку рівня корпоративного управління в сесії Кращі практики роботи служби корпоративного секретаря. Також в рамках заходу буде презентовано дослідження рівня корпоративного управління в компаніях реального сектору України, що проводилося Рейтинговим агентством ІВІ-Rating спільно з Професійною асоціацією корпоративного управління (ПАКУ). В рамках дослідження були проаналізовані показники корпоративного управління 55 компаній, акції яких торгуються на міжнародних та українських фондових біржах.

Презентація дослідження "Корпоративне управління в компаніях реального сектору 2016"Особливістю Форуму корпоративних секретарів у цьому році також стали наступні напрямки:
  • «Тезисний брифінг» і жива дискусія з вищими керівниками Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку та Фонду державного майна України на тему: як насправді проходить корпоративна реформа в нашій країні?
  • Презентація професії майбутнього в Україні: незалежний директор. Експерти обговорять вимоги до кандидатури на цю посаду, зони відповідальності, роль в компанії, показники ефективності роботи, і головне: хто, де і як шукає кандидатів на посади незалежних директорів.
  • Рекомендації щодо попередження помилок в контексті новацій корпоративного законодавства, які вступають в силу в протягом цього і наступного року. Зокрема, експерти і практики розкриють теми крупних угод та правочинів із заінтересованістю, акціонерного договору і правового інституту відповідальності посадових осіб господарських товариств.
  • Думка ринку і поради «з полів» щодо оптимальних інструментів реалізації професійних завдань корпоративних секретарів, проблеми оцінки рівня корпоративного управління в компаніях і шляхів адаптації міжнародного досвіду в українських реаліях.

ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС ТА ПРОГРАМА ФОРУМУ 2016 РОКУ

За додатковою інформацією звертайтеся:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua