Друк

IBI-Rating 14 років!

07.02.2019
7 лютого рейтинговому агентству IBI-Rating виповнилось 14 років. В рамках сформованих корпоративних традицій агентство щорічно оцінює результати своєї роботи, планує нові цілі й підкреслює внесок кожного співробітника в стратегічний розвиток і загальну ідею компанії.

«У 2005 році наш шлях почався з невеликого колективу аналітиків. Сьогодні ми — національне рейтингове агентство №1 в Україні. Єдині в Україні маємо двостороннє партнерство з європейським рейтинговим агентством BCRA, сертифікованим в ESMA. Ми вдячні усім нашим клієнтам та партнерам за плідну співпрацю. День народження для нас — це відмінний привід ще раз наголосити на головних перевагах співпраці з IBI-Rating», — підкреслив Олексій Амфітеатров, директор рейтингового агентства IBI-Rating.
 
ТОП-10 переваг співпраці з IBI-Rating

 ПРОФЕСІЙНО

Усі наші аналітики мають досвід понад 10 років оцінки ризиків, маркетингових досліджень та консультування. Наші співробітники постійно підвищують свою кваліфікацію, беруть участь у спеціалізованих семінарах й конференціях, а також проходять щорічну атестацію всередині Агентства.


ВАГОМО

Кредитні рейтинги, присвоєні ІBI-Rating визнаються НКЦПФР та Нацкомфінпослуг, а також інвесторами, серед яких банківські установи та страхові компанії.

 

ЯКІСНО

Рейтинги базуються на методології, яка відповідає кращим світовим практикам та є публічною.НАДІЙНО

У Агентстві діє ефективна система управління комплаєнс-ризиками та захисту конфіденційної інформації клієнтів.


ЕКСПЕРТНО


Фахівці Агентства входять до складу журі медійних рейтингів, їх коментарі та дослідження публікуються у ділових ЗМІ.


КОМПЛЕКСНО

IBI-Rating, серед національних рейтингових агентств, має найширшу лінійку рейтингів: кредитні, інвестиційної привабливості, надійності банківських вкладів, надійності будівництва та корпоративного управління.
Як національний консультант IBI-Rating:
- для муніципалітетів розробляє інвестиційні паспорти, створює фінансові профілі, проводить консультування з підвищення інвестиційної привабливості;
- здійснює аналіз галузевих ризиків;
- проводить кредитно-рейтингову експертизу;
- забезпечує консультаційну підтримку для вдосконалення систем ризик-менеджменту та PR.


ЗАКОННО

Діяльність відповідає регуляторним вимогам Законів України і нормативно-правовим актам НКЦПФР.ОПЕРАТИВНО

Ми цінуємо час клієнтів, тому оперативність - це наш стиль роботи. А швидкість виконання замовлень - максимальна.


УНІКАЛЬНО


Єдине українське агентство, яке володіє патентами на присвоєння рейтингів корпоративного управління, інвестиційної привабливості та надійності будівництва.ПРОЗОРО


IBI-Rating функціонує за кодексом професійної етики, своєчасно розкриває інформацію про діяльність та публікує річні звіти Агентства.