Друк

I Міжнародний форум корпоративних директорів пройде 6 грудня 2016 року в Києві

18.10.2016
6 ГРУДНЯ 2016 КИЄВІ ПРОЙДЕ ПЕРШИЙ МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ КОРПОРАТИВНИХ ДИРЕКТОРІВ

З 25 червня поточного року в Україні набув чинності так званий Закон «Про корпоративне управління» (законопроект №3062), яким передбачено революційні зміни в роботі акціонерних товариств зі значною державною часткою та державних підприємств.

Крім цього, відповідно до закону, всі ПАТ зобов'язані обрати до складу своїх наглядових рад, як мінімум двох незалежних директорів, а всі банки - не менше 25% незалежних директорів, наглядові ради всіх компаній повинні перетворитися в центри реального прийняття рішень, взяти на себе повну відповідальність за компанію. Значна роль в роботі рад відводиться незалежним директорам, існування яких раніше в Україні не передбачалося.

У зв'язку з відсутністю досвіду і чіткого розуміння ситуації, виникає ряд питань:
• Яка зона відповідальності наглядової ради?
• Хто такі незалежні директори: їх роль, функції? Як вони обираються і звільняються? Які вимоги та критерії пред'являються до кандидатів  на цю посаду? Де шукати незалежних директорів?
• Чи всім компаніям потрібні незалежні директори?
• Як забезпечити ефективну роботу ради, до складу якої входять незалежні директори?

«На жаль, в Україні поки що не сформувалося такої професії - невиконавчий корпоративний директор. Абсолютна більшість тих, хто працює сьогодні в наглядових радах, не сприймають цю роботу, як єдину, як своє "ремесло" і основне джерело доходу. Саме з метою проінформувати, зорієнтувати, об'єднати українських корпоративних директорів ми вирішили провести Форум, програма якого складатиметься з окремих вже реалізованих кейсів. Учасниками панелей будуть власники та керівники компаній, члени наглядових рад, експерти. У центрі уваги буде досвід тих, хто вже може показати реальні досягнення, поділитися своїми напрацюваннями, застерегти від помилок тих, хто ще сумнівається чи перебуває на початку шляху», - говорить ідеолог, один з організаторів Форуму - Олександр Окунєв, Голова правління Професійної асоціації корпоративного управління .

Форум відбудеться 6 грудня 2016 року в Києві (готель Hilton).

До участі запрошуються: власники бізнесу, співробітники державних органів, які здійснюють управління державними корпоративними правами, члени Наглядових Рад, виконавчі керівники компаній (в тому числі державних), представники українських і міжнародних інвестиційних і фінансових організацій, експерти, консультанти, фахівці, що працюють в сфері корпоративного права та управління.

Організатори:
Професійна асоціація корпоративного управління (ПАКУ), Міжнародна фінансова корпорація (IFC). Офіційний юридичний партнер: Міжнародна юридична фірма Baker & McKenzie. Офіційний енергетичний партер: ПАТ «Донбасенерго». Офіційний освітній партнер: Український інститут корпоративного управління. Партнери сесій: Нова Пошта, ДТЕК.

Event-провайдер: компанія Event Envoy.
Детальна інформація та реєстрація

З питаннями Ви можете звернутись до Ірини Біляченко, Майї Шокало за тел. +380 44 22-88-759, 278-12-52 або e-mail: info@cgpa.com.ua.