Друк

Forward Bank визнано одним з Кращих роботодавців України

19.12.2014
Український комерційний Forward Bank увійшов до ТОП-150 Кращих роботодавців України-2014, за версією рейтингу видання «Капітал». У перелік найбільш привабливих роботодавців увійшли компанії з більш ніж 20-ти секторів економіки, у тому числі 11 банківських установ.

Для підготовки рейтингу було створено спеціальну експертну раду, до якої увійшли провідні фахівці HR-галузі. Також в ході дослідження були опитані студенти київських вузів - НУ «Києво-Могилянська академія», НТУУ «Київський політехнічний інститут» та КНУ ім. Т.Г. Шевченка. У дослідженні враховувалися такі критерії, як привабливість зарплати і соціальний пакет, можливість кар'єрного зростання, гарантії довгострокової зайнятості, успішність компанії, застосування політики соціально-відповідальної компанії (КСВ) тощо.

«Якщо у співробітника не вистачає знань - його можна навчити, якщо немає досвіду - дати можливість набути. Але все це можливо лише за наявності бажання освоювати нові навички та вдосконалювати наявні, бути гнучким і цілеспрямованим, любити те, що робиш, і бути кращим у своїй професії. Саме на таких людей ми робимо ставку, саме такі люди працюють в команді Forward Bank. При цьому завдання HR - створити таке середовище, щоб талановиті люди могли повністю розкрити свій творчий потенціал в галузі застосування своїх здібностей, виконуючи максимально ефективно ту роботу, яка їм до душі», – коментує директор з персоналу Forward Bank Марина Супрун.

Forward Bank – комерційний банк, основний фокус діяльності якого спрямований на обслуговування приватних клієнтів в Україні. Банк особливу увагу приділяє сегментам споживчого кредитування, картковим продуктам і привабливим депозитним пропозиціям для населення України. При цьому акцент роботи зроблено на інноваційність продуктів і послуг європейського рівня та впровадження нового підходу в якості обслуговування.

Прибуток Forward Bank станом на 01.12.2014 р. становить 9,5 млн грн, активи – 2 361,4 млн грн, регулятивний капітал – 506,8 млн грн, статутний капітал – 283,0 млн грн. Forward Bank входить до групи середніх банків (ІІІ група), відповідно до класифікації Національного Банку України, і є членом Фонду гарантування вкладів України.