Друк

Директор фінансового департаменту IBI-Rating увійшов до складу журі FinAwards 2020

02.03.2020
28 лютого відбулась церемонія нагородження FinAwards 2020 — щорічний конкурс, мета якого визначити найкращі роздрібні банки в реалізації продуктів, клієнтських сервісів і технологій.

Переможців в 15 номінаціях обирало експертне журі, а також проходило відкрите онлайн-голосування на сайті премії. Директор фінансового департаменту рейтингового агентства IBI-Rating Олександр Калашников, цього року приймав участь у визначені ТОП-банків у складі авторитетного журі FinAwards 2020.

Засновники премії – сайти про фінанси та інвестиції – Minfin.com.ua та Finance.ua. Організатор премії – компанія BankOnline.

Хто посів призові місця дізнайтесь у статті на порталі Минфин за посиланням: https://minfin.com.ua/ua/2020/03/02/41339861/

Для довідки

Рейтингове агентство IBI-Rating здійснює свою діяльність з 2005 року, має статус уповноваженого (згідно ЗУ «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні») і є найбільшим рейтинговим агентством України. Позицію №1 насамперед підтверджує найбільший клієнтський портфель на українському ринку.

Олександр Калашников має більше 20 років досвіду роботи на фінансових ринках, зокрема 15 років у галузі рейтингування. З 2016 року очолює напрямок рейтингування фінансових установ у IBI-Rating (довгострокові кредитні рейтинги банків і фінансових компаній, рейтинги надійності банківських депозитів, рейтинги фінансової стійкості страхових компаній).

За додатковою інформацією звертайтеся:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua