Друк

Держателі платіжних карток MasterCard та Maestro від Ощадбанку мають можливість потрапити на найгучнішу футбольну подію року

25.03.2015
Держателі платіжних карток MasterCard та Maestro від Ощадбанку можуть відвідати фінал Ліги Чемпіонів УЄФА в Берліні, завдяки новій акції «Приємні речі дивуватимуть вас частіше з карткою MasterCard від Ощадбанку!».

 

Акція триватиме з 16 березня по 28 квітня 2015 року. Щотижня серед її учасників буде розіграно 300 поповнень рахунку мобільного телефону на 50,00 грн. та 100 сертифікатів Інтернет-магазину Terrasport номіналом 500,00 грн. Головні призи – дві подорожі на двох до Берліна на фінал Ліги Чемпіонів УЄФА – буде розіграно 28 квітня 2015 року.

Для того щоб стати учасником акції потрібно:

1. Оплачувати карткою MasterCard або Maestro від Ощадбанку покупки від 1 гривні в торгово-сервісній мережі України.

2. Реєструвати чеки на сайті www.mastercardpriceless.com.ua або через SMS на короткий номер 8884. Формат реєстрації чеків через SMS – ХХХХХХ YYYYYYYYYYYY, де ХХХХХХХ – перші шість цифр номера картки, за допомогою якої було здійснено оплату, а YYYYYYYYYYYY – унікальний дванадцятизначний RRN-код, вказаний на чеку POS-терміналу).

3. Зберігати всі чеки. В разі виграшу фото чеків необхідно буде завантажити на сайт www.mastercardpriceless.com.ua.

Детально з умовами акції можна ознайомитись в Офіційних Правилах.

Крім того, виключно серед клієнтів Ощадбанку буде розіграно 150 додаткових сертифікатів Інтернет-магазину Terrasport на 500 грн. (розіграш відбудеться 29 квітня 201 року). В розіграші візьмуть участь держателі карток MasterCard або Maestro від Ощадбанку, які в період проведення акції оплатять карткою покупки від 1 гривні в будь-яких торгово-сервісних підприємствах на території України та зареєструють чек. Правила додаткового промо ТУТ.

Ощадбанк пропонує своїм клієнтам частіше оплачувати картками покупки, брати участь в акціях і вигравати, втілюючи мрії у життя. Чим більше покупок буде оплачено карткою, тим більше шансів на перемогу. Ощадбанк бажає своїм клієнтам удачі!