Друк

Держателі карток MasterCard Gold PayPass від Ощадбанку мають можливість стати власниками VIP-квитків на KISS FM Birthday

16.10.2014
Ощадбанк та міжнародна платіжна система MasterCard пропонують держателям карток MasterCard Gold PayPass взяти участь в акції MasterCard PayPass & KISS FM Birthday та виграти квитки на фестиваль електронної музики.

KISS FM Birthday- це фестиваль присвячений 12-й річниці танцювальної радіостанції №1 в Україні. Він відбудеться 14 листопада 2014 року в концерт-холі StereoPlaza.

Для того щоб отримати шанс стати власником одного з 15 комплектів VIP-квитків потрібно в період до 5 листопада 2014 року здійснити щонайменше три оплати покупок від 50 грн. карткою MasterCard за допомогою безконтактного чип-модуля PayPass у будь-якому торгово-сервісному підприємстві України. Деталі акції ТУТ.

Ощадбанк пропонує своїм клієнтам ставати держателями карток MasterCard Gold PayPass та брати участь у багатьох вигідних та цікавих акціях, зокрема в акції MasterCard PayPass & KISS FM Birthday. Таку картку можна оформити за пакетом «Стандартний» у гривні, доларах США або євро. Детальніше – ТУТ.

Картка MasterCard Gold PayPass від Ощадбанку забезпечує для держателя безліч переваг. У першу чергу це зручність. Картка обладнана одночасно контактним та безконтактним чип-модулем та магнітною смугою, що робить її універсальною для оплати, включаючи використання у пристроях, які працюють за NFC-технологіями.

Крім того, картка MasterCard Gold PayPass від Ощадбанку є справжньою преміальною карткою, адже вона надає додаткові переваги:

- знижки до 15% у готелях, магазинах, ресторанах за програмою MasterCard БІЛЬШЕ по Україні.

- участь у спеціальних акціях для держателів преміальних карток MasterCard;

- безкоштовне підключення та користування послугою «Консьєрж-сервіс» – цілодобовою небанківською інформаційно-довідковою службою, за допомогою якої вирішуються буденні питання (пошук рейсів, турів, готелів, товарів, медичних закладів, бронювання квитків, замовлення таксі тощо). Більше про Консьєрж-сервіс Ощадбанку – ТУТ.

Бути клієнтом Ощадбанку приємно та вигідно!