Друк

Бонуси для подорожуючих із карткою Visa від Ощадбанку!

26.08.2014
У розпал літнього сезону Ощадбанк та міжнародна платіжна система Visa пропонують держателям платіжних карток Visa від Ощадбанку скористатись спеціальними пропозиціями та знижками під час подорожей.

Унікальна пропозиція для тих, хто подорожує по всьому світу, – екскурсії City Sightseeing зі знижкою від Visa! До 31 грудня 2014 року, оплачуючи карткою Visa від Ощадбанку екскурсійні автобусні тури на офіційному сайті компанії City Sightseeing,  держателі цих карток отримають гарантовану знижку – 20%. Екскурсії City Sightseeing проводяться в більш ніж 100 містах світу.
Детальні умови ТУТ.

До 6 вересня 2014 року діє спеціальна пропозиція для держателів платіжних карток Visa від Ощадбанку, які відпочивають у Чорногорії. Оплативши карткою покупки на загальну суму від 30 євро та пред’явивши чек представникам Visa на промо-стендах у Будві, Которі або Херцег-Нові, вони отримають подарунки акції «Грай та вигравай з VISA!»
Детальні умови акції ТУТ.

Завдяки промо-акції «Сезон розпродажу Amazing Thailand» клієнти Ощадбанку, сплативши карткою Visa в торговельних центрах – партнерах акції, можуть виграти  туристичний пакет «Подорож 365 днів у Таїланді», а також отримати знижки до 80% під час грандіозного розпродажу AmazingThailandGrandSale. Пропозиція діє до 30 вересня 2014 року.
Детальні умови акції ТУТ.

Відправляючись за покупками з карткою Visa Gold або Visa Platinum від Ощадбанку за кордоном, клієнти Ощадбанку отримають знижки до 25% у мережі партнерів програми «Світ привілеїв Visa». Перелік партнерів програми ТУТ. Особливі переваги чекають на держателів преміальних карток Visa від Ощадбанку також за програмою Chic Outlet Shopping® Villages, яка об’єднує 9 бутиків-містечок брендового одягу та аксесуарів в Європі.
Детальніше ТУТ.

Для держателів карток Visa Gold або Visa Platinum від Ощадбанку, які подорожують літаком та користуються послугами авіакомпанії МАУ, стане у пригоді пропозиція, що діє до 31 грудня 2014 року. В рамках акції «Ульотні знижки з картками Visa Gold та Visa Platinum від Ощадбанку» клієнтам Ощадбанку надаються знижки під час придбання квитків у касах та на офіційному сайті авіакомпанії МАУ. Знижки від МАУ становлять 7% на авіаквитки економ-класу та 10% на авіаквитки бізнес-класу.
Детальні умови ТУТ.

Для вигідного бронювання номерів у готелях держателі преміальних карток Visa від Ощадбанку можуть скористатись он-лайн-системою Visa HotelClub, яка налічує понад 55 тисяч готелів, та отримати знижку до 75%(http://visa.neatgroup.com/visa/), а також насолодитись особливими привілеями під час перебування в готелях – партнерах програми Visa Luxury Hotels (http://www.visaluxuryhotels.com/).

Світ вартий того, щоб його побачити, а з карткою Visa від Ощадбанку це коштує дешевше!