Друк

Банк Михайлівський визнаний одним з кращих роботодавців України за версією рейтингу видання «Капітал»

26.12.2014
Банк Михайлівський увійшов у ТОП-150 кращих роботодавців України за версією рейтингу видавництва «Капітал». В 2014 році всього 11 банків країни можуть похвалитись тим, що потрапили до даного рейтингу. Всього ж до рейтингу потрапили компанії більш ніж з 20 індустрій.

Рейтинговий проект «Капітал 500» представляє 150 кращих на сьогоднішній день роботодавців країни і кращі HR-команди. Це вже друга нагорода Банку в цьому році, що підтверджує звання надійного роботодавця.

Привабливість Банку оцінювали представники бізнесу, а також близько 1 000 студентів ВНЗ країни за такими критеріями, як: успішність компанії, сильний менеджмент, приваблива зарплата і соціальний пакет, можливість кар’єрного росту і можливість проходити навчання, тренінги та стажування.

«Безумовно, нам дуже приємно отримати визнання експертів ринку в перший же рік роботи Банку. А якщо це визнання підтримується молоддю – приємно вдвічі. Нас надихає їх оцінка, тим більш, що 52% співробітників Банку Михайлівський – молоді люди у віці 18-26 років.

Сучасна молодь не менш вимоглива до роботодавця, ніж досвідчені спеціалісти. Адже, крім офіційної зарплати і комфортного робочого місця, людям також важливі амбіційність компанії, її надійність і реальний успіх на ринку, робоча атмосфера і команда, можливість розвиватись і набувати досвіду.

В рейтингу вказані дійсно гідні цього звання компанії. В сучасних ринкових умовах дуже непросто відповідати образу відповідального роботодавця. І ми точно знаємо, що нам це вдається, оскільки майже 92% наших співробітників зазначили, що задоволені роботою в Банку. Це є результатом щоденної копіткої праці команди керівників, які чітко розуміють, що основна рушійна сила до успіху - це наші співробітники!», - коментує Директор Департаменту по роботі з персоналом, Береснев Сергій. 

Про Банк:

ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» почав здійснювати банківську діяльність у червні 2013 року на підставі банківської ліцензії Національного банку України № 268 від 14.06.2013 р. Статутний капітал Банку складає 500 млн. грн.

В 2013 році Банк Михайлівський приєднався до міжнародних платіжних систем VISA International та Master Card Worldwide, а в 2014 році – до Національної системи масових електронних платежів (НСМЕП).

Регіональна мережа представництв Банку нараховує 42 відділення, 57 міні-офісів та більш ніж 2 200 точок продажів по всій Україні.

Національним рейтинговим агентством «IBI-Rating» було присвоєно ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» рейтинг надійності банківських вкладів на рівні 4 (Висока надійність). Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.