Друк

Банк Михайлівський удостоєно нагородою «СтартАп року» на MasterCard Day 2014

06.11.2014
Минулого тижня відбулася щорічна конференція MasterCard Day 2014, яка зібрала всіх партнерів міжнародної платіжної системи MasterCard - представників провідних банків України. Традиційно в рамках конференції компанія MasterCard відзначила кращі фінустанови, що досягли найзначніших успіхів у певних напрямках в рамках співпраці з MasterCard за підсумками поточного року.

Банк Михайлівський отримав нагороду в номінації «СтартАп року».

Дана номінація  є логічним завершенням першого року роботи Банку на ринку України. Нагорода від MasterCard  - результат спільної  продуктивної діяльності, що доводить високу ефективність роботи всієї нашої команди.

Банк Михайлівський успішно співпрацює з компанією MasterCard з січня 2014 року, будучи її асоційованим членом.

Враховуючи, що сьогодні карти стають універсальною валютою в будь-якій точці світу, Банк Михайлівський та компанія MasterCard активно створюють нові продукти саме тому, щоб клієнти мали можливість вибрати той тип карти, який максимально відповідає їх потребам і стилю життя.

Детальніше про карти Банку Михайлівського на базі міжнародної платіжної системи MasterCard можна дізнатися на сайті Банку або звернувшись в Контакт-Центр за телефоном: 0 800 30 40 40 (дзвінки по Україні безкоштовно).   

Про Банк:

ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» почав здійснювати банківську діяльність у червні 2013 року на підставі банківської ліцензії Національного банку України № 268 від 14.06.2013 р. Банк відноситься до IV групи згідно з класифікацією НБУ. Статутний капітал складає 500 млн. грн.

В 2013 році Банк Михайлівський приєднався до міжнародних платіжних систем VISA International та Master Card Worldwide, а в 2014 році – до Національної системи масових електронних платежів (НСМЕП).

Регіональна мережа представництв Банку нараховує 41 відділення, 65 міні-офісів та більш ніж 2 200 точок продажів по всій Україні.

Національним рейтинговим агентством «IBI-Rating» було присвоєно ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» рейтинг надійності банківських вкладів на рівні 4 (Висока надійність). Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.