Друк

Банк Михайлівський пропонує скористатися унікальними перевагами депозитної картки

13.10.2014
«Депозитна картка Дохідна п'ятниця» - це високоефективний спосіб накопичення і заощадження коштів кожні  7 днів на платіжній картці.

В одному продукту – єдині переваги:

1) висока дохідність  -  25% річних у гривні зі щотижневою капіталізацією процентів. Щотижнева капіталізація нарахованих процентів дозволяє клієнту заробляти кожного тижня ще більше. При цьому клієнту не потрібно витрачати час на відвідування відділення і паперові умовності. Незалежність від черг і режиму роботи банку є ще однією очевидною перевагою даного продукту.

2) безкоштовне оформлення та обслуговування картки. Платіжна картка оформлюється та видається миттєво. Клієнт також має можливість безкоштовно знімати готівку у будь-яких банкоматах на території України без втрати нарахованих процентів.

3) доступні кошти 24/7. Одна з найголовніших переваг для клієнта, окрім високої процентної ставки, звичайно є гнучкість з точки зору розпорядження клієнтом власними коштами. «Депозитна картка Дохідна п'ятниця» - це депозит, який завжди у гаманці. Це заощадження, які завжди можуть стати у нагоді. Також у будь-який час можна вносити гроші на депозитну картку всіма доступними способами: через банкомат, термінали самообслуговування, у касі банку та переказами з рахунку на рахунок.

Основна відмінність «Депозитної карти Дохідна п'ятниця» від класичних депозитів, які пропонує «Банк Михайлівський» своїм клієнтам – це ексклюзивне поєднання вигод: високий дохід, щотижнева капіталізація, комфортний доступ до власних коштів та економія часу наших клієнтів.

Крім того, Ваш депозит захищений Фондом гарантування вкладів фізичних осіб України.

Оформити «Депозитну картку Дохідна п'ятниця» можна в усіх міні-офісах ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» у Вашому місті. Адреси міні-офісів та тарифи по продукту дізнайтесь на сайтіhttp://www.mbank.kiev.ua/.

Якщо у Вас виникли запитання, звертайтесь до Контакт-центру за  телефонами: 0 800 30 40 40 (дзвінок по Україні безкоштовний), 044 594-94-24 (телефон у Києві).