Друк

Банк Кредит Дніпро визнано однією з найбільш привабливих фінустанов країни для іноземних інвестицій

10.05.2016

Банк Кредит Дніпро переміг у номінації "Європейське партнерство" в рамках дослідження "Транспарентність банків України: кроки до Європи" від агентства IBI-Rating. Серед лідерів дослідження за інвестиційною привабливістю Банк Кредит Дніпро став єдиною фінустановою з українським капіталом.

"Цю премію ми заснували цього року, щоб оцінити готовність української фінансової системи до інтеграції в розвинені світові економіки. Наші аналітики вивчили дані учасників і визначили тих, хто вже впровадив у свою роботу європейські практики ведення банківського бізнесу і дотримується стандартів відкритості й прозорості, яких від нас чекає ЄС в рамках дії асоціації", - розповів Ігор Андрусик, директор рейтингового агентства IBI-Rating.

Організатори розробили спеціальну методику, за якою й оцінювали відкритість і транспарентність учасників українського банківського ринку. Переможців відбирав рейтинговий комітет за 25 критеріями, які складалися з розкриття фінансових показників, структури власності, подальших планів розвитку, інформації про менеджмент і наглядову раду, технологічні можливості надання послуг та ін.

За додатковою інформацією звертайтеся:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua