Друк

«Авторська карта» від Forward Bank тепер з можливістю створення власного дизайну

30.03.2015
Forward Bank пропонує українцям створювати власний неповторний дизайн своїх банківських карт. Так, завдяки зручному і простому у використанніонлайн-конструктору, розміщеному на сайті Forward Bank www.forward-bank.com, клієнти можуть завантажити власне зображення для лицьового боку «Авторської карти» і оформити карту з унікальним дизайном.

Підкреслити свій особливий стиль за допомогою Авторської карти також можна, вибравши вже готовий дизайн з декількох сотень оригінальних варіантів, викладених на сайті. Серед запропонованих варіантів - більш ніж 10 різних тематик: образи природи, тварини, живопис, музика, спорт, хобі, подорожі, техніка та інші напрямки.

«Авторська карта» від Forward Bank - сучасний платіжний інструмент, що поєднує в собі переваги класичної дебетової картки, зручність онлайн-банкінгу та ексклюзивний дизайн. Персональний доступ до дистанційних банківських сервісів надає клієнтам можливість керувати своїми рахунками, здійснювати платежі і перекази в режимі 24/7. Більше того, залишок коштів на картці дозволяє отримати додатковий дохід у розмірі до 15% річних у національній валюті.

За підсумками щорічного дослідження досягнень фінансових установ України від міжнародної платіжної системи MasterCard, «Авторську карту» Forward Bank визнано «Продуктом року 2014».

Оформити іменну платіжну картку можна як у відділенні Банку, так і дистанційно, заповнивши заявку на сайті. Ознайомитися з докладною інформацією про «Авторську карту» можна на сайті або в Контакт-центрі Банку: 0800 300 880 (безкоштовно в межах України), 044 390 95 95 (телефон в Києві).

Forward Bank - комерційний банк, основний фокус діяльності якого спрямований на обслуговування приватних клієнтів в Україні. Прибуток Банку станом на 01.03.2015 р. склав 829,1 тис. грн, активи - 2 174,673 млн грн, регулятивний капітал – 557,8 млн грн, статутний капітал - 283,0 млн грн. Forward Bank входить до групи середніх банків (ІІІ група), відповідно до класифікації Національного Банку України, і є членом Фонду гарантування вкладів України.