Друк

Ощадбанк

Код ЄДРПОУ 00032129 Ощадбанк
Ощадбанк - один із найбільших фінансових інститутів української держави, що має найрозгалуженішу мережу установ - близько 6000. Державний банк сьогодні – символ стабільності та надійності. За основними показниками своєї діяльності він входить у трійку лідерів вітчизняного банківського ринку. Це єдиний в Україні банк, що має закріплену Законом України "Про банки і банківську діяльність” державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку.

Ощадний банк - універсальна банківська установа, яка зосереджує свої зусилля на створенні сприятливих та вигідних умов обслуговування клієнтів, розширенні переліку банківських продуктів та послуг, збільшенні присутності на ринку.

Банк активно працює практично в усіх секторах українського фінансового ринку, на сучасному рівні обслуговує великих корпоративних клієнтів. Його фінансова надійність – головний аргумент на користь того, що клієнтами Ощадбанку сьогодні є такі поважні системні клієнти, як установи Пенсійного фонду України, ДП "Енергоринок", НАК “Нафтогаз України”, НАЕК “Енергоатом”, УДППЗ “Укрпошта”, ВАТ "Укртелеком".

Ощадбанк є емітентом електронних грошей платіжної системи "ГлобалМані". Електронні гроші забезпечені реальною гривнею і мають стовідсоткову ліквідність. Перша емісія відбулася 21 жовтня 2011 року.

www.oschadnybank.com
 

Історія рейтингу

Кредитний рейтинг Ощадбанк

Дія Дата Рейтинг Прогноз Контрольний список Звіт
Відкликаний 23.09.2016 Відкликаний - - -
Призупинення 31.08.2015 Призупинено - - -
Підтвердження 29.12.2014 uaAA+ Стабільний - -
Визначення 19.06.2014 uaAA+ Стабільний - -